Wybory Samorządowe 2024

Strona internetowa Komitetu Wyborczego Wyborców IMPULS LOKALNY
Bartosz Kaźmierczak – kandydat do Rady Powiatu Bolesławieckiego
bartosz kazmierczak

Okręg wyborczy nr 1, lista nr 12, miejsce nr 3

Jestem żonaty, mam 47 lat i dwie dorosłe córki. 

Z wykształcenia jestem mgr politologii UWr., ukończyłem podyplomowe studia z psychologii zarządzania na wydziale psychologii UWr. Posiadam również kwalifikacje pedagogiczno-językowe do nauczania języka angielskiego i z powodzeniem przez 15 lat pracowałem jako nauczyciel w bolesławieckich szkołach średnich i w szkołach językowych.

Od 2016 roku jestem zatrudniony w sektorze prywatnym, a od 5 lat pracuję dla dużej międzynarodowej organizacji na stanowisku procurement managera, czyli kierownika do spraw zakupów na Polskę w branży przetwórstwa spożywczego i pasz. 

Odpowiadam także za kwestie jakości w obszarze zgodności z unijnymi standardami oraz legislacją.  

Całe życie związany jestem z Bolesławcem i Dolnym Śląskiem.

W przyszłej radzie powiatu chciałbym działać na rzecz integracji i rozwoju wszystkich gmin naszego powiatu. Będę również wspierał inicjatywy obywatelskie wszędzie tam,  będzie to korzystne dla WAS, mieszkańców. 

Chciałbym zająć się promocją naszego miasta i powiatu, a także działać na rzecz jego mieszkańców w obszarach dotyczących:

  1. Edukacji – jako były pedagog z 15 letnim stażem pracy dobrze znam meandry tej profesji oraz główne jej bolączki.
  2. Sportu – popieram wszystkie inicjatywy, te małe i te większe, które na celu mają krzewienie fizycznej aktywności i rekreacji. Jako jeszcze do niedawna czynny zawodnik oraz wice prezes Klubu Sportowego KS Kolonia Bolesławiec wielokrotnie w takich działaniach brałem udział i wiem, że należy je wspierać; rozumiem i doceniam ich rolę.
  3. Ochrony środowiska – to od nas, mieszkańców, zależy to, jak będzie wyglądało nasze otoczenie. Kwestie gospodarki odpadami, ochrony i rozwoju miejsc zielonych oraz edukacji ekologicznej powinny być priorytetami każdego samorządu.
  4. Rozwoju i wsparcia przedsiębiorczości w naszym powiecie, zwłaszcza wśród osób  mających pomysł na założenie swojego pierwszego biznesu. 

Deklaruję, że dołożę starań, by powierzony mi mandat w Waszym imieniu  sprawować godnie oraz w sposób, który wytyczy nowe standardy sprawowania tej funkcji. 

Chcę być Waszym Głosem w Radzie Powiatu!

rp impuls miasta bartosz kazmierczak a2 20szt kopia 1

WESPRZYJ NAS FINANSOWO