Wybory Samorządowe 2024

Strona internetowa Komitetu Wyborczego Wyborców IMPULS LOKALNY
Dominik Kaleta – kandydat do Rady Powiatu Bolesławieckiego
b08a6952

Okręg wyborczy nr 4, miejsce nr 4

Drodzy Państwo. Chciałbym wszystkich serdecznie poinformować, że w tym roku startuje w wyborach do Rady Powiatu. Jestem w czwartej klasie technikum, na kierunku technik spedytor. Prywatnie mam trzech braci i kochających rodziców. Od 10 lat pełnię służbę liturgiczną w kościele pw. Św Michała Archanioła w Raciborowicach. Jestem również zawodnikiem klubu sportowego GKS Cement Raciborowice. Często udzielam się charytatywnie. Brałem udział w akcjach takich jak “Zostań dawcą szpiku” oraz wspierałem “Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy” poprzez udział w turnieju piłkarskim z klubem GKS Iwiny.

Przede wszystkim, chciałbym zwrócić uwagę na młodych, bo właśnie przez to, że sam jestem taką osobą to doskonale znam problemy takich właśnie ludzi. Moimi celami, które chciałbym zrealizować jako radny to:

  • wprowadzenie darmowych parkingów na terenie naszego powiatu – zostawiając przy tym darmowe poruszanie się komunikacją miejską na terenie Bolesławca,
  • stworzenie na terenie każdej gminy naszego powiatu miejsca do spędzania wolnego czasu w postaci parku z siłownią,
  • realizacji na terenie każdej szkoły, czy to podstawowej czy ponadpodstawowej większej ilości  zajęć pozalekcyjnych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie,
  • organizacja na terenach gmin należący do powiatu Bolesławieckiego koncertów lokalnych artystów. 
  • poprawa bezpieczeństwa, poprzez dobrze oznakowane miejsca przejść dla pieszych,
  • poprawa jakości dróg oraz chodników w naszym powiecie.

Mam zamiar również zwrócić większą uwagę na przyrodę otaczającą nasz piękny powiat. Drodzy mieszkańcy, z ogromną dumą będę was reprezentować w Radzie Powiatu Bolesławieckiego.

rp impuls dominik kaleta a2 20szt kopia 1

WESPRZYJ NAS FINANSOWO