Wybory Samorządowe 2024

Strona internetowa Komitetu Wyborczego Wyborców IMPULS LOKALNY
Franciszek Kisielewski – kandydat do Rady Powiatu Bolesławieckiego
b169

Okręg wyborczy nr 2, miejsce nr 2

Franciszek Kisielewski ur.13.08. 1957 w Tomisławiu. Żonaty, dwójka dorosłych dzieci. Wykształcenie średnie techniczne – matura .Ostatnie miejsce pracy Z.G.M.i K w Osiecznicy-podinspektor ds. technicznych. Posiadam liczne kursy i uprawnienia. Moje życie nieodłącznie związane jest z Osiecznicą , gdzie rozpocząłem naukę i pracowałem. W swojej ’’karierze‘’ starałem się być blisko ludzi i z nimi działać.

Moje życie to ciąg aktywności w życiu społeczności lokalnej. Byłem radnym gminy Osiecznica pracowałem jako ławnik sądowy – Sąd Rejonowy w Bolesławcu. Pełniłem 3 kadencje w radzie sołeckiej w Osiecznicy, a także w radzie parafialnej przy kościele w Osiecznicy.

Moja pasją był i jest sport. Byłem reprezentantem juniorów Dolnego Śląska. Jestem też mistrzem polskich radnych – piłka halowa. Pracowałem w GOSiR Osiecznica z młodzieżą –uprawnienia trenerskie. Chciałbym zostać radnym ,bo zależy mi na sukcesach gminy, mógłbym realizować zadania na rzecz rozwoju. Impuls lokalny jest dla mnie inspiracją do działania. 

rp impuls miasta franciszek kisielewski a2 20szt kopia 1

WESPRZYJ NAS FINANSOWO