Wybory Samorządowe 2024

Strona internetowa Komitetu Wyborczego Wyborców IMPULS LOKALNY
Iwona Bojko – kandydatka do Rady Miasta Bolesławiec

Okręg wyborczy nr 2, lista nr 14, miejsce nr 1

Jestem bolesławianką, mężatką i mamą dorosłego syna. Zależy mi, aby młodzi ludzie wiązali swoje życie zawodowe i rodzinne z Bolesławcem. Zawodowo i społecznie od ponad 25 lat jestem związana z bolesławiecką kulturą. Szczególnie jest mi bliski film i muzyka. Obecnie jestem radną Rady Miasta kończącej się VIII kadencji.

Jestem osobą kreatywną, z pasją i zaangażowaniem podchodzącą do powierzonych zadań. Inspirują mnie ludzie odważni, ciekawi tego co nowe. Posiadam doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych i realizacji projektów kulturalnych w ramach programów operacyjnych ze środków krajowych oraz euroregionalnych. Aktywnie udzielam się w organizacjach pozarządowych. Od 2015 roku współpracuję ze Stowarzyszeniem Reemigrantów z Bośni, ich Potomków oraz Przyjaciół, przy pozyskiwaniu funduszy na działania statutowe tej organizacji. Za wieloletnią działalność w ogólnopolskim Stowarzyszeniu Kina Polskie, zostałam wyróżniona przez branżę kinową nagrodą “Honorowy Złoty Bilet”.

W Radzie Miasta nadal chcę zajmować się kulturą i sprawami społecznymi, dążąc do tworzenia warunków sprzyjających współpracy, komunikacji i aktywności obywatelskiej:

✔️Zależy mi, aby młodzi ludzie wiązali swoje życie zawodowe i rodzinne z Bolesławcem – prężnie rozwijającym się miastem, dbającym o rozwój dzieci i młodzieży, potrzeby seniorów. Miastem dbającym o nasze zielone otoczenie.
✔️Jestem zdeterminowana w dążeniu do wprowadzenia Budżetu Obywatelskiego, który poprzez konsultacje społeczne umożliwi mieszkańcom decydowanie o przeznaczeniu części budżetu miasta na wybrane przez nich zadania.
✔️Pragnę zainicjować utworzenie bolesławieckiej Rady Kobiet, których wspólny głos będzie stanowić istotny impuls do działań samorządu na rzecz kobiet.
✔️Zamierzam wspierać lokalne inicjatywy, twórcze działania amatorskie oraz profesjonalne projekty, ponieważ wierzę, że Kultura łączy ludzi!
✔️Cenię sobie kontakt z ludźmi i pragnę wykorzystać moje doświadczenie oraz umiejętności, aby czynić Bolesławiec jeszcze bardziej przyjaznym miejscem do życia.

Jeśli zechcecie mi Państwo ponownie zaufać, znajdziecie mnie na liście nr 14. Impuls Lokalny w wyborach do Rady Miasta Bolesławiec (Okręg nr 2, pozycja 1). Wszystkim już teraz pięknie dziękuję.

www.iwonabojko.pl
https://www.facebook.com/IwonaBojko.ImpulsLokalny

Okręg nr 2 obejmuje następujące ulice: Aleja Tysiąclecia, Bolesława Chrobrego, Ciesielska, Ekonomiczna, Fabryczna, K. I. Gałczyńskiego, Bartosza Głowackiego, Hutnicza, Jagiellonów, Jana Pawła II, Kaszubska, Tadeusza Kościuszki, Królowej Jadwigi, Adama Mickiewicza, Modłowa, Ogrodowa, Piastów, Piotra i Pawła, Plac Wolności, Polna, Przemysłowa, Juliusza Słowackiego, Spokojna, Spółdzielcza, Staroszkolna, Strefowa, Melchiora Wańkowicza, Żwirki i Wigury.

rm impuls miasta iwona bojko a2 10szt kopia 1

WESPRZYJ NAS FINANSOWO