Wybory Samorządowe 2024

Strona internetowa Komitetu Wyborczego Wyborców IMPULS LOKALNY
Katarzyna Wilk – kandydatka do Rady Powiatu Bolesławieckiego
b08a9187

Okręg wyborczy nr 2, miejsce nr 4

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Następnie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku psychologia transportu Uniwersytetu SWPS w Katowicach oraz studia podyplomowe na kierunku interwencja kryzysowa Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Pracuję w Nowogrodźcu w Punkcie Konsultacyjnym jako psycholog oraz w Gminnej Komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych.

Osobiście nie chcę składać obietnic bez pokrycia – jak to zwykle w kampaniach bywa – ale mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań, aby działać dla dobra mieszkańców Naszego Powiatu. Nigdy nie podobało mi się wytykanie palcami, kto co zrobił źle.

Uważam, że lepiej jest działać i nieskromnie pochwalić się efektami tylko i wyłącznie swojej pracy, niż wchodzić w niepotrzebne konflikty. Startuję z Impulsu Lokalnego (czyli z żadnej partii politycznej) do Rady Powiatu Bolesławieckiego, z okręgu nr 2 – Nowogrodziec, Osiecznica. Moje nazwisko znajdziecie pod nr 4. Serdecznie proszę o udostępnienie informacji na FB oraz wśród znajomych, aby nie zaśmiecać naszej okolicy ulotkami i plakatami.

rp impuls katarzyna wilk a2 20szt kopia 1

WESPRZYJ NAS FINANSOWO