Wybory Samorządowe 2024

Strona internetowa Komitetu Wyborczego Wyborców IMPULS LOKALNY
Maciej Małkowski – Kandydat na radnego do Rady Powiatu
maciej malkowski

Okręg wyborczy nr 1, miejsce nr 11

Maciej MAŁKOWSKI

kandydat na radnego POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO

Ostatni na liście, pierwszy w działaniu!

Szanowni Państwo,
zdecydowałem się kandydować w wyborach do Rady Powiatu Bolesławieckiego, ponieważ Bolesławiec, jako miasto powiatowe potrzebuje lepszej współpracy ze wszystkimi gminami ziemi bolesławieckiej. Zyskamy na tym wszyscy.

Kiedy w 2017 roku wspólnie z wyjątkowym gościem Łukaszem Molakiem postanowiliśmy założyć lokalną inicjatywę Impuls Miasta, nawet nie przypuszczaliśmy, że na swojej drodze spotkamy tylu wspaniałych i mądrych ludzi. Nasza wiara, współpraca ponad podziałami i zaangażowanie pozwoliły zdobyć zaufanie Bolesławianek i Bolesławian, dzięki którym wprowadziliśmy jako opozycja aż 5 radnych do Rady Miasta i Powiatu. Nie stały i nie stoją za nami partie, urzędy, publiczne pieniądze, media i lokalne układy. Mamy za to głowy pełne pomysłów i silne, gotowe do pracy ręce. Ta energia, ten Impuls oraz nasze zaangażowanie pozwoliły rok temu rozbudować naszą ideę. Tak narodził się jeszcze mocniejszy Impuls, IMPULS LOKALNY, który coraz skutecznej działa nie tylko w mieście, ale coraz śmielej na terenie wszystkich gmin naszego Powiatu.
Wielu z Was mnie zna. Wiecie, że moją pasją od lat jest samorząd, który kreuje najbliższą nam lokalną rzeczywistość – nasze miejsce na Ziemi. Jako radny miasta, bez strachu i zbędnej krępacji upominam się o Wasze sprawy. Chcę kontynuować tę misję, tym razem w Radzie Powiatu, gdzie głos Bolesławca powinien być jeszcze bardziej słyszany.
Moi Drodzy, jeśli zechcecie mi ponownie zaufać – znajdziecie mnie na ostatniej, 11. pozycji listy Impulsu Lokalnego w wyborach do Rady Powiatu Bolesławieckiego 7. kwietnia 2024r. Dlaczego tak? Po prostu, z szacunku do Jacka Łuczkowskiego, który, w trwającej do kwietnia kadencji, pełni mandat radnego Powiatu z ramienia naszego Impulsu. Skutecznie upomina się o sprawy nie tylko bolesławian, ale i wszystkich mieszkańców gmin. Tak więc moja dzielna Drużyna przodem, ja zamykam naszą Watahę i zadbam o bezpieczny dla Wszystkich koniec tej walki.
Prosimy zatem o Wasze wsparcie i wiarę w zwycięstwo. Kandydatki i Kandydaci IMPULSU LOKALNEGO, to wyjątkowi ludzie i najlepsi kandydujący jakich poznałem. Zaufajcie im, bo Bolesławiec naprawdę może wskoczyć na wyższy poziom. IMPULS, do boju!
Ps. Więcej o mnie i moich-naszych działaniach na stronach poniżej.

Pozdrawiam

malkowski podpis

Biogram:
Bolesławianin, 48 lat, żonaty, dwie córki. Z wykształcenia prawnik, podyplomowe studia Master of Business Administration. W latach 2007-2010 wiceprezydent Bolesławca. W latach 2010-2014 i 2014-2018 radny powiatu bolesławieckiego. Założyciel obywatelskiej inicjatywy Impuls Miasta (obecnie IMPULS LOKALNY) z ramienia którego kandydował w wyborach Prezydenta Bolesławca (2018). Aktualnie radny Rady Miasta Bolesławiec, w której będąc w opozycji aktywnie zwraca uwagę rządzących na ważne dla mieszkańców sprawy. Przewodniczący Klubu Radnych IMPULS LOKALNY, członek Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Miasta oraz Komisji Statutowej. Był i jest bezpartyjny.

rp impuls miasta maciej malkowski a2 20szt kopia scaled

WESPRZYJ NAS FINANSOWO