Wybory Samorządowe 2024

Strona internetowa Komitetu Wyborczego Wyborców IMPULS LOKALNY
Mateusz Puławski – kandydat do Rady Miasta Bolesławiec
b08a9531 scaled

Okręg wyborczy nr 3, lista nr 14, miejsce nr 6

Pomimo, iż nie jestem rodowitym bolesławianinem podjąłem decyzję o kandydaturze na radnego miasta Bolesławiec z list wyborczych KWW IMPULS LOKALNY na którego czele stoi nasz wspólny kandydat na prezydenta Łukasz Molak! Jak wspomniałem wcześniej nie urodziłem się w Bolesławcu i tu też nie dorastałem. Jednak Bolesławiec traktuje jak rodzinne miasto, moje córki urodziły się tutaj i tu uczęszczają do szkoły.

Przez ostatnie 16 lat byłem ściśle związany z Bolesławcem i ich mieszkańcami. Te 16 lat to między innymi służba w Bolesławieckim Pułku Artylerii jako żołnierz zawodowy ale też praca w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych jako Ratownik Medyczny. Dlatego też ze swojej strony mogę obiecać że stanowisko na które kandyduje będę właśnie traktować jak służbę. Służbę temu miastu oraz ich mieszkańców. Dlatego proszę was o wsparcie i oddanie głosu na mnie w najbliższych wyborach samorządowych które odbędą się 07.04.2024 roku.

WSZYSCY JESTEŚMY IMPULSEM DLA TEGO MIASTA!!!

Okręg nr 3 obejmuje następujące ulice: Aleja Wojska Polskiego, Generała Władysława Andersa, Artyleryjska, Adama Asnyka, Bielska, Cicha, Dzieci Wrześni, Górników, Generała Józefa Hallera, Tadka Jasińskiego, Kasztanowa, Jana Kilińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Konradowska, Mikołaja Kopernika, Wojciecha Korfantego, Bronisława Kosiby, Kresów II RP, Krótka, Łasicka, Ignacego Łukasiewicza, Karola Marcinkowskiego, Karola Miarki, Czesława Miłosza, Murarska, Gabriela Narutowicza, Niepodległości, Stefana Okrzei, Parkowa, Plac ks. Jerzego Popiełuszki, Plac Księdza Prałata Władysława Rączki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Pokoju, Emilii Plater, Podgórna, Mikołaja Reja, Generała Tadeusza Rozwadowskiego, Saperska, Słoneczna, Stefana Starzyńskiego, Sybiraków, Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, Zagłoby, Zaułek, Zielona, Zygmunta Augusta, Stefana Żeromskiego.

rm impuls miasta mateusz pulawski 10szt kopia 1

WESPRZYJ NAS FINANSOWO