Świąteczna zbiórka – podsumowanie akcji

27 grudnia 2018Aktualności

tytulowe podsumowanie akcji
Aż 288 szt. puszek z karmą dla psów i kotów, 60 kg karmy mokrej i suchej, 2 worki po 14 kg karmy weterynaryjnej, 8 kg zwykłej, suchej karmy, 44 saszetki dla kotów i 20 puszek wysokomięsnej karmy dla psów. Do tego ponad 20 koców, poduszek,  kołder, a także smycze, obroże, miski, szelki i zabawki.
 
Wszystko to od Was dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Przylasek w ramach zorganizowanej przez sympatków Impulsu Miasta świątecznej akcji, którą 11 grudnia br. ogłosiliśmy TUTAJ. Wszelkiego rodzaju karmy i odżywki udało się zakupić ze środków zgromadzonych na platformie zrzutka.pl, gdzie 37 miłośników zwierząt wpłaciło aż 1715,- zł!, (wpłata w wys. 50,- zł dokonana po zrobieniu zakupów oraz ewentualne, kolejne wpłaty zostaną przelane na konto Schroniska Przylasek). Niektóre dary przynosiliście osobiście w umówione miejsca. Inne, w formie paczek, dotarły do nas pocztą – w tym od przemiłej bolesławianki z zagranicy, której bardzo zależało, abyśmy wszystko otrzymali na czas. Dziękujemy! (Kurier złapał nas dosłownie na chwilę przed wyjazdem do Schroniska.) 🙂
 
Z wszystkimi prezentami i darami, 22 grudnia pojechaliśmy do Schroniska Przylasek, gdzie trafiają również bezdomne zwierzaki z Bolesławca i naszego Powiatu. Wizyta była bardzo poruszająca, a mimo niesprzyjającej pogody udało nam się wyprowadzić pieski na półgodzinny spacer. Zorganizowanie akcji sprawiło nam ogromną radość. Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem Sklepu Rekin – Delikatesy dla Zwierząt oraz Przedszkola “Nibylandia” za udostępnienie miejsca na gromadzenie darów. Przede wszystkim jednak, z całego serca dziękujemy Wam drodzy miłośnicy zwierząt, że w tej przedświątecznej gorączce znaleźliście czas i chęci, aby wesprzeć te samotne istoty. To ogromne wsparcie dla opuszczonych i bezbronnych zwierzaków, których oczy są pełne nadziei na znalezienie kochającego domu. 
Zachęcamy wszystkich do odwiedzania Schroniska i pomocy zwierzakom.
Do zobaczenia i jeszcze raz dziękujemy za wspólną akcję! 🙂
 
0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x